Skontaktuj się z nami:   +48 786 171 537

Działalność filmowa

Realizujemy obrazy o charakterze artystycznym, pamiątkowym, promocyjnym i edukacyjnym. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i placówek oświatowych. W obrębie naszej działalności zajmujemy się również produkcjami filmowymi na tematy związane ze zdrowiem psychicznym, fizycznym i procesami starzenia się.

W Way of Fate posiadamy własny sprzęt produkcyjny, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować obrazy na potrzeby naszej fundacji oraz dla Klientów zewnętrznych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i podjęcia współpracy.

Nasze produkcje

Od wielu lat rozwijamy nasze umiejętności filmowe. Możemy pochwalić się sporym dorobkiem:

Nasz kanał YouTube

Oferujemy realizację:

• krótkometrażowe filmy dokumentalne,
  • filmy dokumentalne,
  • krótkie formy fabularne,
  • reklamy firm i instytucji,
  • filmy o osobach starszych w formie pamiętnika,
  • filmy promujące działalność na YouTube.

Posiadana wiedza filmowa pozwala nam na odpowiedni dobór środków wyrazu. Chętnie służymy dobrą radą i wspólnie z Klientami opracowujemy każdy szczegół filmu. Niezależnie od tego, czy jest to produkcja tworzona na nasze potrzeby, czy też dla Klientów zewnętrznych, zawsze stawiamy na najwyższą jakość wykonania. Jeśli chcesz podjąć współpracę – zapraszamy do naszej fundacji!

łączenie się synaps

Zadzwoń: 786 171 537